·     ·     ·     ·     ·     ·     ·     ·     ·     ·     ·     ·     ·     ·     ·     ·     ·  
Logg inn på LastSticker





Glemt passordet ditt?


Ny på Laststicker?





ProMatch 1997 Series 2


ProMatch 1997 Series 2

År: 1997
Totalt antall kort: 161


Forhåndsvisning av samling (59% scannede bilder)

Statistikk:
samler: 20 / fullført: 3


Auksjon

eBay-gjenstander til denne samlingen fra Laststicker-brukere.

3.49 GBP
Kjøp den nå
TJDoc85
Basingstoke
27d 10h gjenstående

View all (1)


Sjekkliste

Nr.TittelSeksjonTypeTrengerTilbyrTrenger/Tilbyr.
201Gordon WatsonSouthamptonBase card616.00
202Danny WilliamsonWest Ham UnitedBase card616.00
203Slaven BilicWest Ham UnitedBase card522.50
204llie DumitrescuWest Ham UnitedBase card623.00
205Gianluca VialliChelseaBase card707.00
206Michael GraySunderlandBase card531.67
207Kevin BallSunderlandBase card632.00
208Richard HallWest Ham UnitedBase card641.50
209Paulo FutreWest Ham UnitedBase card723.50
210Nikola JerkanNottingham ForestBase card623.00
211Marc HottigerEvertonBase card616.00
212Frank LeboeufChelseaBase card723.50
213Fabrizio RavanelliMiddlesbroughBase card707.00
214Gary SpeedEvertonBase card641.50
215Florin RaducioiuWest Ham UnitedBase card623.00
216Robin van der LaanDerby CountyBase card623.00
217Paul SimpsonDerby CountyBase card531.67
218Darryl PowellDerby CountyBase card616.00
219Chris PowellDerby CountyBase card623.00
220Marco GabbiadiniDerby CountyBase card641.50
221Sean FlynnDerby CountyBase card623.00
222Darren WassallDerby CountyBase card632.00
223Steve WalshLeicester CityBase card723.50
224Julian WattsLeicester CityBase card623.00
225Simon GraysonLeicester CityBase card531.67
226Garry ParkerLeicester CityBase card732.33
227Roberto Di MatteoChelseaBase card818.00
228lan RushLeeds UnitedBase card616.00
229Matthew ClarkeSheffield WednesdayBase card623.00
230Andy BoothSheffield WednesdayBase card515.00
231Dean SaundersNottingham ForestBase card522.50
232Lee BowyerLeeds UnitedBase card616.00
233Aljosa AsanovicDerby CountyBase card632.00
234Mark BowenWest Ham UnitedBase card632.00
235Steve HoweySunderlandBase card515.00
236Jason WilcoxBlackburn RoversBase card616.00
237Eoin JessCoventry CityBase card623.00
238BrancoMiddlesbroughBase card623.00
239David BattyNewcastle UnitedBase card531.67
240Igor StimacDerby CountyBase card717.00
241Dean SturridgeDerby CountyBase card623.00
242Phil NevilleManchester UnitedBase card909.00
243Karel PoborskyManchester UnitedBase card717.00
244Gary McAllisterCoventry CityBase card541.25
245Noel WhelanCoventry CityBase card623.00
246EmersonMiddlesbroughBase card623.00
247Neil LennonLeicester CityBase card717.00
248Ben ThatcherWimbledonBase card616.00
249Mark KennedyLiverpoolBase card732.33
250Steve WatsonNewcastle UnitedBase card616.00
251Jordi CruyffManchester UnitedBase card623.00
252Faustino AsprillaNewcastle UnitedBase card616.00
253Alan ShearerNewcastle UnitedBase card616.00
254Georgios DonisBlackburn RoversBase card632.00
255Mike DuberryChelseaBase card723.50
256Nigel MartynLeeds UnitedBase card623.00
257Jason DoddSouthamptonBase card641.50
258John GoodmanWimbledonBase card723.50
259Steve JonesWest Ham UnitedBase card616.00
260Rio FerdinandWest Ham UnitedBase card616.00
261Patrik BergerLiverpoolBase card707.00
262Regi BlinkerSheffield WednesdayBase card606.00
263Dariusz KubickiSunderlandBase card623.00
264Christian DaillyDerby CountyBase card515.00
265Michael O'NeillCoventry CityBase card623.00
266Graham PotterSouthamptonBase card522.50
267David LeeChelseaBase card717.00
268Lee SharpeLeeds UnitedBase card632.00
269Ronny JohnsenManchester UnitedBase card717.00
270Fernando NelsonAston VillaBase card522.50
271Steve ClaridgeLeicester CityBase card641.50
272Tony CotonSunderlandBase card606.00
273Andy MyersChelseaBase card606.00
274Michael HughesWest Ham UnitedBase card623.00
275Martin KeownArsenalBase card723.50
276Kort 276--707.00
277Alex RaeSunderlandBase card623.00
278Muzzie IzzetLeicester CityBase card732.33
279Jason EuellWimbledonBase card616.00
280Andy PearceWimbledonBase card606.00
281Sasa CurcicAston VillaBase card616.00
282Nick BarmbyEvertonBase card606.00
283Allan NielsenTottenham HotspurBase card616.00
284Kasey KellerLeicester CityBase card717.00
285Paul StewartSunderlandBase card623.00
286Niall QuinnSunderlandBase card616.00
287David MayManchester UnitedBase card641.50
288Gary CroftBlackburn RoversBase card641.50
289Billy McKinlayBlackburn RoversBase card632.00
290Hugo PorfirioWest Ham UnitedBase card623.00
291Ole Gunnar SolskjaerManchester UnitedBase card717.00
292Patrick VieiraArsenalBase card / Bonus909.00
293Gianfranco ZolaChelseaBase card / Bonus10010.00
294Kort 294--606.00
295Kort 295--606.00
296Kort 296--606.00
297Kort 297--606.00
298Kort 298--606.00
299Kort 299--606.00
300Kort 300--606.00
301Alex FergusonManchester UnitedManagers606.00
302Kevin KeeganNewcastle UnitedManagers623.00
303Harry RedknappWest Ham UnitedManagers616.00
304Ron AtkinsonCoventry CityManagers522.50
305Frank ClarkNottingham ForestManagers623.00
306Ruud GullitChelseaManagers723.50
307Gerry FrancisTottenham HotspurManagers616.00
308Jim SmithDerby CountyManagers623.00
309Roy EvansLiverpoolManagers632.00
310Joe RoyleEvertonManagers616.00
311Graeme SounessSouthamptonManagers632.00
312Peter ReidSunderlandManagers632.00
313Arsene WengerArsenalManagers717.00
314Brian LittleAston VillaManagers632.00
315Bryan RobsonMiddlesbroughManagers616.00
316Joe KinnearWimbledonManagers522.50
317David PleatSheffield WednesdayManagers515.00
318Martin O'NeillLeicester CityManagers616.00
319Ray HarfordBlackburn RoversManagers623.00
320George GrahamLeeds UnitedManagers616.00
321Glenn HoddleEnglandManagers / Bonus707.00
EUR26Ronald De BoerHollandEURO606.00
EUR27Frank De BoerHollandEURO818.00
EUR28Luis EnriqueSpainEURO818.00
EUR29Kubilay TurkyilmazSwitzerlandEURO623.00
EUR30Paulo SousaPortugalEURO616.00
EUR31Christian KarembeuFranceEURO616.00
EUR32Matthias SammerGermanyEURO717.00
EUR33Yordan LetchkovBulgariaEURO824.00
EUR34Tommy BoydScotlandEURO515.00
EUR35Jordi CruyffHollandEURO10010.00
EUR36Teddy SheringhamEnglandEURO909.00
EUR37Gary NevilleEnglandEURO909.00
EUR38Alan ShearerEnglandEURO808.00
EUR39David PlattEnglandEURO632.00
EUR40Robbie FowlerEnglandEURO707.00
EUR41Darren AndertonEnglandEURO707.00
EUR42Stuart PearceEnglandEURO10010.00
EUR43Steve StoneEnglandEURO707.00
EUR44Paul GascoigneEnglandEURO909.00
EUR45David SeamanEnglandEURO808.00
EUR46Steve McManamanEnglandEURO808.00
EUR47Thomas HasslerGermanyEURO818.00
EUR48Patrik BergerCzech RepublicEURO723.50
EUR49Rui CostaPortugalEURO818.00
EUR50Brian LaudrupDenmarkEURO732.33
EUR51Tim FlowersEnglandEURO606.00
EUR52Gareth SouthgateEnglandEURO717.00
EUR53Phil NevilleEnglandEURO707.00
EUR54Sol CampbellEnglandEURO10010.00
EUR55Les FerdinandEnglandEURO606.00
EUR56lan WalkerEnglandEURO606.00
EUR57Nicky BarmbyEnglandEURO808.00
EUR58Steve HoweyEnglandEURO717.00
EUR59Jamie RedknappEnglandEURO707.00
EUR60Patrick KluivertHollandEURO616.00
EUR61Paolo MaldiniItalyEURO919.00
EUR62Mikkel BeckDenmarkEURO522.50
EUR63Didier DeschampsFranceEURO606.00
EUR64Joao PintoPortugalEURO515.00
EUR65Pierluigi CasiraghiItalyEURO818.00
LastSticker.com — Bytt klistremerker og samlekort
Facebook Instagram Twitter
site